p_sinise

Mac Taylor

Hraje: Gary Sinise

Detektiv prvního stupně Mac Taylor se narodil a vyrůstal v Chicagu. V mládí nastoupil do armády, konkrétně do námořní pěchoty spojených států (USMC), kde to dotáhl až do hodnosti majora. V řadách námořní pěchoty zažil v roce 1983 bombový útok na kasárna mírových sil v Bejrútu (Libanon) a v letech 1990 – 91 se zúčastnil operace Desert storm (první války v Zálivu).

Po odchodu z armády působil u policie v Chicagu a po přestěhování do New Yorku i u New Yorkské policie (NYPD).  Tak jako všechny obyvatele New Yorku, i Maca zasáhly útoky na World Trade Center 11. září 2001. Při těchto teroristických útocích zahynula mimo řady kolegů i jeho manželka Claire Conrad Taylorové pracující ve WTC.

Od smrti manželky trpí Taylor nespavostí a žije sám až do vztahu s patoložkou Peyton Driscollovou. Jejich vztah po roce končí Peytoniným návratem zpět do Velké Británie.

Na konci sedmé serie Mac opouští kriminálku New York a přechází do soukromé DNA laboratoře identifikující oběti útoků z jedenáctého září. Ve druhém díle osmé serie se vrací zpět do kriminální laboratoře.

Fotky

Zobrazit celou galerii

Komentáře

Avatar
Eva 18.11.2019

Bezvadný herec a režisér škoda že nejsou i oděvy na kterých by by byl.

Přidat komentář

Hledat

Facebook & Google+

Další postavy

Kriminalisté Policisté Lékaři, patologové